Úvod    >   O škole   >  

Zaměstnanci

Ředitelka školy: Mgr. Helena Všetečková, Ph.D. vseteckova.h@sosasource.cz
Zástupce ředitele pro teoretické vyučování: Mgr. Bc. Jiří Žifčák zifcak.j@sosasource.cz
Zástupce ředitele pro praktické vyučování: Ing. Pavel Zima zima.p@sosasource.cz
Výchovný poradce: Mgr. Milena Černá, Mgr. Jana Kukalová poradnarce@sosasource.cz
     
Protidrogový poradce: Mgr. Milena Černá poradnarce@sosasource.cz
     
Pověřenec pro ochranu osobních údajů: Bc. Martina Kaiserová kaiserova.m@sosasource.cz
     
Učitelé: Zaměření:  
Mgr. Vladimír Baranik tělesná výchova baranik.v@sosasource.cz
Ing. Lenka Bartošová odborné stavební předměty bartosova.l@sosasource.cz
Ing. Miluše Brožová anglický jazyk brozova.m@sosasource.cz
Ing. Milena Hostáková Bušková technika jízdy, automobily, údržba a opravy vozidel buskova.m@sosasource.cz
Mgr. Lenka Černá společenskovědní předměty cerna.l@sosasource.cz
Mgr. Milena Černá matematika, zdravotní nauka, výtvarná výchova cerna.m@sosasource.cz
Ing. Viktorija Doušová matematika, fyzika, odborné předměty dousova.v@sosasource.cz
Ing. Roman Dvořák chemie, ekonomika, ICT dvorak.r@sosasource.cz
Mgr. Jana Feiglová německý jazyk  feiglova.j@sosasource.cz
Ing. Jiří Fišer matematika, strojírenské předměty fiser.j@sosasource.cz
Bc. Helena Fričová, Dis. odborné předměty a OV oboru Kuchař-číšník fricova.h@sosasource.cz
Mgr. Karel Hynek tělesná výchova hynek.k@sosasource.cz
Ing. Jiří Charvát strojírenské předměty, ICT charvat.j@sosasource.cz
Bc. Martina Kaiserová ICT kaiserova.m@sosasource.cz
Ing. Tomáš Krahulík odborné strojírenské předměty krahulik.t@sosasource.cz
Mgr. Jana Kukalová český jazyk kukalova.j@sosasource.cz
Jiří Leger odborné strojírenské předměty leger.j@sosasource.cz
Ing. Miroslav Mach elektrotechnika, odborné př. oboru instalatér mach.m@sosasource.cz
Ing. Pavel Mařík odborné strojírenské předměty marik.p@sosasource.cz
Mgr. Jitka Mikschová český jazyk mikschova.j@sosasource.cz
Mgr. Daniela Ondrová český jazyk, občanská nauka ondrova.d@sosasource.cz
Ing. Taťána Pospíšilová Zemanová chemie, fyzika, ekonomika pospisilovazemanova.t@sosasource.cz
Ing. Jaroslava Reicheltová ekologie, přírodověda reicheltova.j@sosasource.cz
Václav Svoboda odborné stavební předměty svoboda.v@sosasource.cz
Bc. Kateřina Šedivá anglický jazyk sediva.k@sosasource.cz
Ivan Šimáček osobnostní a hudební výchova simacek.i@sosasource.cz
Mgr. Jaroslav Švojgr anglický jazyk svojgr.j@sosasource.cz
Mgr. Lenka Třešňáková, DiS. odborné předměty sociální péče, zdravotní nauka tresnakova.l@sosasource.cz
Mgr. Helena Všetečková, Ph.D. společenskovědní předměty, odborná praxe vseteckova.h@sosasource.cz
Ing. Pavel Zima odborné strojírenské předměty zima.p@sosasource.cz
Mgr. Jiří Žifčák společenskovědní předměty zifcak.j@sosasource.cz
     
Učitelé odborného výcviku: Zaměření:  
Arnošt Froněk klempíř pro strojírenskou výrobu fronek.a@sosasource.cz
Václav Hrstka automechanik hrstka.a@sosasource.cz
Vladimír Jedlička automechanik jedlicka.v@sosasource.cz
David Jirásek zedník jirasek.d@sosasource.cz
Jaroslav Krejza zedník krejza.j@sosasource.cz
Jiří Leger vedoucí učitel odborného výcviku, obráběč kovů leger.j@sosasource.cz
Pavel Lipš automechanik lips.p@sosasource.cz
Miloš Macek ruční a strojní zpracování kovů macek.m@sosasource.cz
Jaroslav Padrta autoklempíř padrta.j@sosasource.cz
Zdeněk Ředina automechanik redina.z@sosasource.cz
Petr Šašek automechanik sasek.p@sosasource.cz
Radka Šťastná obory služeb stastna.r@sosasource.cz
Oldřich Valha vedoucí učitel odborného výcviku valha.o@sosasource.cz
Otakar Veverka ruční a strojní zpracování kovů veverka.o@sosasource.cz
Anna Vodochodská obory služeb vodochodska.a@sosasource.cz
Ing. Pavel Zima učitel odborného výcviku zima.p@sosasource.cz
     
Asistenti pedagogů:    
Martina Marešová asistentka pedagoga  
     
Administrativní úsek: Zaměření:  
Ing. Jan Hajný vedoucí ekonomického úseku - ekonom hajny.j@sosasource.cz
Jana Betková asistentka ředitelky školy, referentka osobního odd. sos.roudnice@sosasource.cz
Dana Eisenhammerová účetní eisenhammerova.d@sosasource.cz
Jana Holubová administrativní pracovnice holubova.j@sosasource.cz
Bc. Martina Kaiserová projektová manažerka kaiserova.m@sosasource.cz
Romana Růžičková administrativní pracovnice ruzickova.r@sosasource.cz
Ivana Štrosová skladová účetní, autoservis strosova.i@sosasource.cz
     
Domov mládeže: Zaměření:  
Ing. Pavel Mařík vedoucí domova mládeže marik.p@sosasource.cz
Hana Cveklová noční dozor  
Eva Švehlová ​vychovatelka  
Jitka Zemanová vychovatelka  
     
Ostatní: Zaměření:  
Martina Baudisová uklízečka  
Helena Fišerová uklízečka  
Dana Kulasová uklízečka  
Jana Machová uklízečka  
Romana Soudská uklízečka  

×