Novinky

Rio Mare - svačina roku

GASTRO SOUTĚŽE NÁS BAVÍ

 

Jak jistě každý ví a potvrdí, existují věci a situace, které dříve či později omrzí.
A naopak ty, které nikdy neomrzí, nepřestanou bavit a dávat radost... V kontextu naší školy se jedná například o profesní či oborové úspěchy našich studentů oboru Kuchař - číšník v prestižních gastro soutěžích typu Studuj gastro nebo Rio Mare Svačina roku (letos desátý jubilejní ročník), která právě včera skončila v Praze v Makro Akademii finálovým rozstřelem. Jsou-li tato finále ve stylu Lukáše Konvalinky, který včera v této celorepublikové soutěži získal ve finále skvělé třetí místo z celkového počtu 136 soutěžících, a navíc si nejvíce ze všech účastníků podmanil obecenstvo a tím získal cenu veřejnosti, pak nelehko skrývat pocity hrdosti, radosti a uspokojení z dobře vykonané práce. A to práce celého "gastro" týmu naší školy, kdy slova rčení táhnout za jeden provaz, či skvělá parta nejsou prázdné bezobsažné fráze... Lukáši, gratulace a jen tak dál.